Gastrogen® Glucomannan & L-Carnitine

Gastrogen Kullanımı İle Doğru Kilo Kaybı

Gastrogen Kullanımı İle Doğru Kilo Kaybı

Gastrogen adlı ürün dünyada en doğru ve en sağlıklı biçimde kilo kaybedilmesine yarayan tamamı bitkisel olan ve doğal bileşenlerden üretilmiş özel formülü bulunan özel üründür.

Ürün tek tek poşetler içerisinde belli gramaj dozlaması gerçekleştirilerek paketlenmiş olup tek öğünde tek bir tane olarak içilmek üzere hazırlanacak olan içecektir.

Ürünün herkes için çok basit bir hazırlama aşaması bulunur. 1 bardak sıcak- ılık su bulunan bardak içerisine 1 tane poşet eklenerek karışım diğer taraf seçilinceye yani berrak oluncaya dek toz içerik su içerisinde eritilir. Tabi bu süreçte içeriğin hazırlandıktan hemen sonra bekleme süresi imkânı bulunmadığı için acıkıldığı an aç karnına bu içecek tüketilmelidir. Aksi takdirde bardak içerisinde yer alan ve soğuyan gastrogen jele dönüşen kıvamı nedeniyle tüketim açısından uygun durumda olmayacaktır. Bu sebeple tüketime karar verildiği anda tüketilmesine dikkat edilmelidir.

Gastrogen ne şekilde kilo verdiriyor?

Gastrogen ne şekilde kilo verdiriyor?

 

Gastrojen içerisinde bulunan bitkisel nitelikteki liflerin yardımıyla doğal şekilde mide içerisinde şişiyor. Mide içerisinde yaşanan liflerin şişme potansiyeli sayesinde beyine mide yemeklerle doluymuş algısını iletiyor. Yemeklerle dolu olduğunu zanneden beyin ise hiç açlık duygusu duymayarak devamlı olarak yeme düşüncesini erteliyor. Veyahutsa ertelemek yerine normalde yemek içerisinde tüketilen o yemeğin daha azını yemeyi sağlıyor.

Bu tokluk algısı sırasında hiçbir şekilde kötü hissedilmemesi adına formül içerisine belli bir miktar sugar-şeker, sodyum ile kalsiyum en başta olmak üzere farklı özelliklerde mineral ve vitaminler için şekilde hazırlanıyor. Bu durum Gastrogen tüketen kişi üzerinde halsizlik ile tansiyon düşmesi olmak üzere sorunlarla karşı karşıya kalmıyor.

 

Gastrogeni kimler kullanmamalı?

Gastrogen içeriği tamamen %100 doğal bitkisel bileşenlerden ar-ge çalışmaları sonucunda üretilmiştir. Ancak her ne şekilde üretilir olursa olsun hamile olan annelerin ve emziren annelerin bu gastrogen adlı ürünü kullanmamaları şiddetle söylenmektedir

Bu ürün bitkisel temeliyle birlikte beden içerisinde doğal yollarla dışarı atılabilmekte ve de asla hücrelerde birikme gibi durum görülmemektedir. Bu ürün doğal şekilde dışarı atılıp kalan miktar olursa da kendiliğinden olacak şekilde gözden silinmektedir